IMG_20180419_131025 (1920x550)

Інформація КП «Водоканал м. Ужгорода» про проведення відкритого обговорення щодо проекту тарифів на 2019 рік

Згідно Постанови НКРЕКП №866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою досягнення балансу інтересів споживачів, ліцензіатів і держави, забезпечення безперешкодного доступу споживачів, замовників, ліцензіатів, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, організацій, що представляють інтереси споживачів, громадських організацій, засобів масової інформації та інших заінтересованих осіб до інформації та їх обізнаності на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань та на виконання Порядків формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затверджених Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року №302 та №303, якими передбачено, що підприємство повинно надати НКРЕКП в строк до 01 червня кожного року заяву та розрахунки тарифів за встановленими формами з підтверджуючими матеріалами і документами, що використовувалися для розрахунків на плановий період – 2019 р.

КП «Водоканал м. Ужгорода» оголошує дату відкритого обговорення проекту щодо встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення на 2019 рік, яке відбудеться 05.06.2018 року о 10.00 у прийомній адміністративної будови КП «Водоканал м. Ужгорода» по вул. Митна, 1 (ІІ поверх).

Заявки для участі у відкритому обговоренні, питання та пропозиції щодо проекту тарифів приймаються до 04.06.2018 року включно.

Зауваження і пропозиції просимо подавати за адресою: вул. Митна, 1, м. Ужгород, 88000, або на електрону адресу e-mail: kanc@voda.uz.ua, або на сайт підприємства – voda.uz.ua.

Версія для друку


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»

7 коментарі до теми “Інформація КП «Водоканал м. Ужгорода» про проведення відкритого обговорення щодо проекту тарифів на 2019 рік

 1. Я Нечаєв Павло Володимирович, зробив декілька запитів згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації” до КП “Водоканал м. Ужгорода”. Підприємство надає мені відповіді але не надає запитуваної мною інформації, такими діями КП “Водоканал м. Ужгорода” порушує мої права. По кожному порушенні я пишу скарги Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини. Хочу нагадати керівництву КП “Водоканал м. Ужгорода”, що підприємство належить Ужгородцям і вся інформація підприємства повинна бути відкрита і доступна кожному Ужгородцю.

  За порушення моїх прав прийдеться відповідати по Закону.

  • Шановний Павло Володимирович, у коментарі Ви декілька разів вказуєте, що наше підприємство порушує Ваші права, не надаючи запитуваної інформації. Але жодного разу не вказали про яку саме інформацію йде мова.

   • По фінансово господарській діяльності підприємства (надходження та витрати коштів), заробітній платні, паливно-мастильних матеріалів, пакету документів які додаються до встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення та інша запитувана мною інформація.

    • Відкрите обговорення щодо проекту тарифів на наступний рік буде проводитись 5 червня поточного року о 10:00. В тому числі, буде обговорюватись і запитувана Вами інформація.

     У разі виникнення питань, звертайтесь до приймальні нашого підприємства (контактні дані вказані на сайті).

     Якщо ж, Ви маєте на увазі структуру діючих тарифів, то вся дана інформація оприлюднена на відповідній сторінці нашого сайту.

  • Респект Вам. Хтось мусить вже за них взятися бо керівники міста не зацікавлені щось змінювати поки їм ніхто жити не мішає. Добийте їх будь ласка  і не здавайтеся. Якби таких як ви було більше то вони би вже були змушені покращювати сервіси .

 2. Шановна адміністрація КП « Водоканал м.Ужгорода ».
  У Ваших відповідях на заувауження , які були надані у березні 2018 р., зазначено , що якість води на всіх етапах водопідготовки, при подачі у мережу та в розподільчій мережі контролюється відомчою лабораторією КП «Водоканал м. Ужгорода» відповідно до діючих Санітарних норм.
  Точки відбору води у розподільчій мережі розміщені на сайті підприємства. Державний санітарно-епідеміологічний нагляд у сфері питного водопостачання здійснює державна санітарно-епідеміологічна служба.
  Якість питної води, що подається споживачам відповідає вимогам Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДсанПіН 2.2.4-171-10).
  В той же час на сайті ДУ Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України зазначено , що протягом 2016-2017 років виконувалися лабораторні дослідження проб води з водопроводів за санітарно-хімічними показниками , при цьому питома вага таких , що не відповідали санітарним нормам залишається на одному рівні в середньому в 1,8-4,9 % та 2-6,7 % випадків відповідно , з незначними змінами під час дощів .З метою попередження негативного впливу питної води на стан здоров’я фахівці рекомендують для питних потреб використовувати тільки кип’ячену воду або очищену бутильовану та мінеральну .
  Враховуючи вищенаведене та вимоги ст.22 Закону України « Про питну воду ,водопостачання та водовідведення » , Закону України « Про особливості доступу до інформації у сферах постачання … питного водопостачання » на відкрите обговорення тарифів , яке відбудеться 05.06.2018р. , підготувати та оприлюднити на сайті підприємства документи ,що стосуються якості води , а саме результати лабораторних досліджень за попередні роки та за 5 місяців поточного року із зазначенням дати відбору проб ,місця відбору та результатів аналізу , технологію відбору проб , склад комісії при відборі проб. В графік відбору проб для контроля якості води ,який оприлюднений на сайті підприємства , додати терміни виконання .
  На відкрите обговоренні тарифів , яке відбудеться 05.06.2018р. запросити представника ДУ Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України та внести у порядок денний засідання питання щодо якості питної води та зменшення плати у разі відхилення від норматианих показників у відповіжності до ПКМУ від 17.02.2010 № 151 « Порядок проведення перерахунків розміру плати за надання послуг ….постачання холодної води у разі …зниження якості » .

  01.06.2018 Іштван М.
   

  • Шановний Іштван, зважаючи на Ваше зауваження, ми надіслали офіційне запрошення представнику санітарно-епідеміологічної станції на відкрите обговонення (яке відбудеться завтра). Відповідно, Ви зможете отримати від нього відповіді на питання що Вас цікавлять.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *