DSC09999

Ремонтні роботи на площі Жупанацькій

Повідомляємо, що бригадою дільниці водопровідної мережі, проводитимуться аварійно-ремонтні роботи, на площі Жупанацькій, в районі будинку №3.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом проведення робіт, можливі перебої водопостачання у старій частині міста, в районі вулиць Волошина і Корзо та площ Театральної, Жупанацької і Корятовича.

Водопостачання, у випадку перебоїв, буде відновлено одразу ж по завершенню ремонтних робіт.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

15 коментарі до теми “Ремонтні роботи на площі Жупанацькій

 1. Повідомляємо, що близько 16:30 на водозаборі “Минай” вибило електроживлення на одному з насосів. В зв’язку з цим, подача водопостачання на даний момент ведеться з пониженим тиском.

  Ремонтні роботи вже ведуться і відновлення повного тиску водопостачання очікується вже найближчим часом.

 2. Минулого тижня у нашому будинку 3 дні вода була з перебоями( у пральної машини істерика була) Новий тиждень-все заново! Уже 3 год ремонтують електроживлення!!!!!!!!!!!!! Мені здається вони там просто знущаються ! І, ШАНОВНИЙ ВОДОКАНАЛ, повна відсутність води – це не *  подача водопостачання на даний момент ведеться з пониженим тиском.*

   

 3. На Капушанській 25 ледве тече вода приблизно з 18.00. Не можна ні нормально помитися, ні помити посуд. А завтра зранку на роботу!!!!!!!! Коли буде нормальний тиск?

 4. Чому не повідомите про ремонт? Чому все потрібно випитувати? Напору нема. Вже ранок. Ще можна буде помится цього літа?

 5. Чому не повідомляєте про ремонті роботи? Хіба це не ваш обов’язок, враховуючи той факт, що люди платять за водопостачання. Це ж 10 хвилин роботи – оприлюднити повідомлення. 21 сторіччя – варто рухатись уперед…

  вже не говорячи про моральне відношення до ваших споживачів під лозунгом «можемо не митись»….9

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *