Main

Аварійна ситуація з електроживленням на водозаборі «Минай»

Повідомляємо, що в зв’язку з аномальними температурними умовами вийшов з ладу один з трансформаторів, який забезпечує електроживленням насосну станцію ІІ підйому водозабору «Минай». Через це, на даний момент, постачання води в місто здійснюється у аварійному режимі, з пониженим тиском.

Ведуться роботи по аварійному переключенню на альтернативну лінію живлення та налагодження нормальної роботи насосної станції.

Приносимо вибачення за спричинені незручності.

Дякуємо за Ваше розуміння ситуації, що склалася.

Про завершення робіт буде повідомлено додатково.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

10 коментарі до теми “Аварійна ситуація з електроживленням на водозаборі «Минай»

   • Шо не так. уйобки? То звранку нема води, то вночі, то вдень, то поломки . то дрочилки, здохніть підараси, або не беріть тоді такі гроші за ненадані послуги. В Спеку 39 градусів ви тварі лишаєте людей без води.

 1. минулий тиждень -понеділок, вівторок і п*ятниця- на Минайській 67 не було води! цей тиждень- понеділок і УЖЕ ВІВТОРОК- СИДИМО БЕЗ ВОДИ І УЖЕ НЕПРИЄМНО ПАХНЕМО, І ОДЯГ У ПРАЛЬНІЙ МАШИНІ, І БРУДНИЙ ПОСУД НА КУХНІ, І ТУАЛЕТИ, І МАЛЕНЬКІ ДІТКИ  З ПОЧЕРВОНІЛИМИ ПОПКАМИ, І СПЕКА 30+  І ЦЕ ПРОСТО БЕЗКІНЕЧНИЙ СПИСОК!!!!

 2. Зараз я, очікую в душі весь у піні коли буде вода, водоканал повідомте приблизний час відновлення водопостачання, будь ласка.

 3. Тварі, кожного року в саму спеку водоканал відключає воду коли ви здохнете підараси? Я не буду Вам платити. а коли когосб буду бачити із працівників буду вбивати гандони.

  • Вельмишановний Генадій, саме через аномальну спеку вийшов з ладу один із електро-трансформаторів. Через це, на один із насосів, на даний момент не подається електроживлення і він, відповідно, не працює.
   При цьому, подача водопостачання, тим не менш, ведеться, хоч і з пониженим тиском.
   Що ж до вашого ставлення до оплати, то саме завдяки таким “сумлінним платникам”, ми не маємо фінансових коштів для того, щоб вчасно проводити переобладнання, що в свою чергу значно підвищує можливість виникнення аварійних ситуацій як на водопровідних мережах так і на електротехнічному обладнанні, яке забезпечує подачу води у місто та його околиці.

 4. придурки, включіть воду, цього літа кожен день ви виключаєте воду!!! Шоб піти посрати людина повинна іти купити дві бутилі води – це шоб злити туалет, і ще дві бутилі – щоб помити сраку!!!! Ви готові компенсувати ці гроші??????

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *