news_remont

До уваги водіїв (ремонтні роботи по вулицях Перемоги та Шевченка)

Повідомляємо, що працівниками дільниці водопровідної мережі, протягом дня проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи по вулиці Перемоги, в районі будинків №115-117 та по вулиці Шевченка, в районі будинку №30.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом проведення робіт, буде ускладнено проїзд на ділянках автошляху, за вищевказаними адресами.

Прохання до водіїв, бути уважними, проїжджаючи повз місця робіт. Автомобільний рух буде відновлено до звичайного режиму одразу ж по їх завершенні.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

12 коментарі до теми “До уваги водіїв (ремонтні роботи по вулицях Перемоги та Шевченка)

  • Шановна Джессіка, не зліться, будь-ласка.
   Тимчасова відсутність водопостачання була пов’язана з переключенням електролінії на інший трансформаторний блок. На жаль, з якихось причин (очевидно, процедура повинна була пройти значно швидше ніж це по факту відбувалось), нам про це не повідомили завчасно.

  • Доброго дня, шановний Микола!
   Як вже відповів коментарем вище, тимчасова відсутність водопостачання була пов’язана з переключенням електролінії на інший трансформаторний блок. На жаль нам про це не повідомили завчасно.

 1. 14.09. На Закарпатській ЗНОВ НЕМА ВОДИ!!!!!

  Ви вже задовбали зі своїми раптовими відклюсеннями! Скільки можна??? Ви реально знущаєтесь з людей! Що тиждня відключення! Вас усіх гнати треба взаший! А ваше начальство пересаджати!

  КОЛИ БУДЕ ВОДА??? КОЛИ ЗАКІНЧАТЬСЯ ПЕРЕБОЇ З ВОДОПОСТАЧАННЯМ???

  • Шановний Володимир, ми розуміємо Ваше обурення з приводу відключень. Але, на жаль, аварії трапляються регулярно і ліквідовувати їх необхідно в якомога найкороштий термін. Про більшість із них, Ви навіть не знаєте, оскільки ліквідація далеко не всіх з них вимагає відключення водопстачання.
   Що ж до Вашого відношення до якості нашої роботи, то якби Ви влаштувались на водоканал і поглянули на ситуацію з іншого боку – більшість питань відпала би сама собою.

  • Шановна Рената, на жаль, довелось тимчасово, на період ліквідації аварії на водопровідній мережі понизити до мінімуму тиск подачі водопостачання з водозабору “Минай” та в промисловій зоні.
   Станом на 10:45 – водозабір “Минай” вже почав відновлювати тиск водопостачання в мережі до нормального режиму. Найближчим часом (до 11:00) водопостачання повинно відновитись у повній мірі.

  • Уважаемая Маша, о причине отсутствия водоснабжения ответил чуть выше, Ренате.
   Что касается того, что не было предупреждения, то к сожалению, нет возможности своевременно сообщать об аварийных отключениях, так как, их необходимость видна только по факту начала проведения работ по ликвидации аварии. В результате, информация, увы, просто не успевает дойти до нашего отдела.

 2. Доброго дня. Станом на тепер у мене в с.Часлівці води немає. Натомість цілий день була. В чому може бути причина?

  • Шановний Олександр, на даний момент не повинно бути жодних причин з нашої сторони, через які в Вашому районі могло б не бути водопостачання. Втім, про всяк випадок, рекомендую передзвонити в нашу диспетчерську службу для уточнення: 64-06-56 або 64-38-55.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *