DSC00006

Тимчасове призупинення водопостачання 10 жовтня, в зв’язку з ремонтними роботами

Повідомляємо, що завтра (10 жовтня) проводитимуться роботи по ремонту запірної арматури, яка знаходиться в аварійному стані, на станції підвищення тиску (ПНС) в районі Кальварії.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, буде відсутнє водопостачання в районі міста, обмеженому вулицями Собранецька (по самій Собранецькій, до будинку №152, водопостачання не припинятиметься) – Тиха – Далека – Лісна – Букова. В тому числі, в районі вулиць Керченська, Докучаєва, Грибоєдова, Срібляста, Кавказька, Кошицька, Університетська та в районі Червениця.

Рекомендуємо, забезпечити себе необхідним запасом води.

Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт. Орієнтовний термін проведення робіт – з 9:00 по 13:00.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

33 коментарі до теми “Тимчасове призупинення водопостачання 10 жовтня, в зв’язку з ремонтними роботами

  • Доброго дня, шановна Карина!
   Причину відсутності водопостачання в мікрорайоні Червениці шукають. З нашої сторони – водопостачання ведеться в звичайному режимі (окрім випадків, про які окремо повідомляється).

 1. Доброго дня. По вул. Тячівська (Червениця) проблема з водопостачанням вже тиждень. За ці дні вода була тільки вчора в другій половині дня години 3, але тиск слабенький був, 5 літрів треба було хвилин 10 набирати. Потім вночі…десь з 23 години появилась знову, тиск був кращий ніж вдень. Сьогодні зранку немає зовсім. День-два ще можна зрозуміти (ремонтні роботи, аварії , прориви), але тиждень це вже ні в які рамки не входить. Тарифи на водопостачання і водовідведення підняли, а якість надання послуг чим далі тим гірше. 

  • Шановний Роман, Ви вже звертались до нашої диспетчерської служби, де Вам очевидно сказали, що причину проблеми з водопостачанням у районі Червениці шукають. Якихось видимих причин відсутності водопостачання не було. З нашої сторони відключення також не було.

   • Так , звертався й не раз,  але вже тиждень води практично немає. Переважно вночі з’являється…вчора в 23 годині…а частіше в 3-4 ранку…на 2-3 години. А крім відповіді -шукають, більше не чув. І так на протязі тижня. Наш район розбудовується, відповідно більше об’єктів підключається до водопостачання, може в цьому проблема? За тиждень часу витік, прорив вже думаю виявився б. Я вибачаюсь, але тиждень це вже забагато, особливо звертаючи увагу на той факт, що в водоканалі за цей час навіть не виявили проблеми.

 2. Доброго дня,

  коли буде вода ?

  Другий тиждень проблеми з водою на вул Федаки

  Сьогодні зранку як виключили досі нема!!!!!!!

 3. Доброго дня. Скажіть будь ласка коли відновиться водопостачання на вул. Мальовничій? Станом на 18 годину 10.10.2018  води не має.

 4. Вулиця Університетська, води немає , 20:30.. Це вже не смішно хлопці , після роботи ні в душ піти , ні їсти нормально зробити

 5. Доброго вечора. Куратор чату, водопостачання по вул. Благоєва відсутнє з 09.10  22:00.  Ваша інформація хибна. В чому проблема?

 6. Не дуже доброї ночі!!!

  БАМ, вул. Мальовнича увесь день без води!!!

  До 23.00 води не має!!! Звертались до деспечера о 18.00 сказали що водопостачання відновлено!

  Напевне вода кудись тече, от тільки не по трубах!!!

  Хто несе відповідальність за відключення води на більше ніж 12-ть годин, без попередження!!! ??? У даному районі!!!

  І як бути мешканцям мікро рану БАМ без води –  (із обіцянкою, що вода надходить по трубам….)

  • У нас пришли строители заливать бетон – теперь стоят бо нема воді. 5 человек по 700 грн в день. шо за х… ня? когда будет сделано??

  • Дякуємо за добрі слова, шановний Борис. Ми також раді, що вдалось зрештою відновити водопостачання мікрорайону.

   • Добрий вечір це Борис сьогодні прийшов з роботи а вода з крану ледве тиче за волоском і у сусідів на Дністрянського теж

 7. Добрий день це знову я, з ранку о7.00 знову води нема і так до 23.00 інколи за волоском тиче Дністрянаького,22 Дякую☺️

  • Шановний Микола, водопостачання ми не відключали. З нашої сторони подача водопостачання ведеться в звичайному режимі. Відповідно, просто взяти та включити його ми не можемо.
   Причина відсутності води на деяких вулицях в мікрорайоні Червениця технічного характеру. На жаль, ніякою конкретикою з приводу цього питання я не володію.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *