DSC00006

Можливі короткочасні перебої водопостачання по лівобережній та, частково, правобережній частинах міста, в зв’язку з ремонтними роботами (виконано)

Повідомляємо, що протягом дня, працівниками дільниці водопровідної мережі проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи по вулиці Станційна, будинок №6. В ході проведення робіт, може виникнути необхідність короткочасного пониження тиску у системі водопровідних мереж.

В зв’язку з цим, у випадку необхідності пониження тиску в системі, можливі короткочасні перебої водопостачання по всій лівобережній частині міста (включаючи промислову зону і мікрорайон “Радванка”) та частині правобережної частини міста (обмеженої вулицями Митна – Собранецька – Єньківська).

Водопостачання, у випадку перебоїв, буде відновлено одразу ж після виконання робіт.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

9 коментарі до теми “Можливі короткочасні перебої водопостачання по лівобережній та, частково, правобережній частинах міста, в зв’язку з ремонтними роботами (виконано)

  1. На О. Хіри також немає води. Це так має бути?? Скільки можна? Ще тижня не пройшло, від попереднього відключення. Ви можете хоча б приблизно сказати, коли вода з`явиться ?

  2. Вже другий день короткочасні ремонти… вже реально вигідніше в баклашках воду купляти ніж плати 26 грн. за ту, якої ніколи нема 😡

    • Шановна Юлія, згідно даних диспетчерської служби, водопостачання після 11:40 (дня) не припинялося.

    • Уважаемая Алёна, с нашей стороны подача воды идет с обычным напором. Если в Вашем доме нет нормального давления воды, обращайтесь в диспетчерскую службу по телефону 64-06-56 или 64-38-55.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *