Scania

Роботи, виконані протягом вихідних днів (3-4 листопада)

Протягом минулих вихідних, працівниками дільниці водопровідної мережі, було виконано роботи по усуненню несправностей за наступною адресою:

 • пер. Успенського – Огарьова.

Що ж до каналізаційних мереж, то працівниками дільниці експлуатації водовідведення та профілактики мереж водовідведення були виконані роботи по прочистці каналізаційних мереж або усуненню будь-яких інших несправностей за наступними адресами:

 • вул. Руська, 40-48;
 • вул. Пестеля, 4;
 • вул. Лермонтова, 5а;
 • пр-т Свободи, 48.

Як завжди, висловлюємо подяку мешканцям міста, за своєчасне сповіщення про помічені несправності в системі водопровідних та каналізаційних мереж. Саме завдяки Вам, ми маємо можливість оперативно реагувати та запобігати аварійним ситуаціям.

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та (0312) 64-38-55.


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

6 коментарі до теми “Роботи, виконані протягом вихідних днів (3-4 листопада)

 1. Добрий День!Скажіть будьласка чому тече досить часто жовтувата вода? (район вулиці Бачинського )

  Чи не зв’язано це з чисткою каналу?

  Чи може якісь другі причини?

  Дякую за відповідь.

  Допобачення

  ЗП

  • Доброго дня, Володимир!
   З приводу цього питання, зверніться в диспетчерську службу за телефоном 64-06-56 або 64-38-55.

   • Як щойно повідомили, це дійсно пов’язано з чисткою каналу. Більше того, з 6 по 9 листопада, водопостачання, в зв’язку з чисткою поадаватмитеться по графіку. Про це буде окрема публікація.

 2. Доброго дня. З приводу ремонтних робіт каналізації по вул. Руській, 40-48. Проблема не вирішена, тому що потрібно міняти трубу, так як в дворі вона переломана. 

  • Доброго дня, шановна Любов!
   Щодо цих питань слід звертатись в диспетчерську службу за одним із телефонів: 64-06-56 або 64-38-55.
   Ми лише публікуємо ту інформацію, яка записана в журналі диспетчерської служби. Можливо, завершено певний етап робіт і до наступного перейдуть найближчим часом.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *