scale_1200

Тимчасове призупинення водопостачання, в зв’язку з аварійними роботами (відновлено)

Повідомляємо, що в зв’язку з проведенням термінових аварійно-відновлювальних робіт на водогоні діаметром 400 мм, який проходить по вулиці Айвазовського – було призупинено подачу водопостачання з НФС-І.

Перебої водопостачання, протягом виконання робіт по ліквідації аварії, відчуватимуться в районах площі Корятовича та вулиць Підградська, Волошина, Корзо, Шумна, Добрянського, Електрозаводська, Панькевича, Айвазовького, Насипна, Маресьєва, Нахімова. Тімірязева. У меншій мірі, можливе пониження тиску водопостачання в районі вулиць Мукачівської, Одеської, Руської та площі Петефі.

Водопостачання буде відновлено до звичайного рівня одразу ж після завершення робіт.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

15 коментарі до теми “Тимчасове призупинення водопостачання, в зв’язку з аварійними роботами (відновлено)

  • Вже скоро повинні завершити і відновити водопостачання.
   Довелось проводити складні зварювальні роботи, чому процесс і затягнувся.

   • Труби, за які люди гроші платять, треба вовремя робити і контролировати участки свої. Ті, що ще при союзі були покладені

     

 1. Кончені придурки. Людям як іти на роботу і їсти варити. З дому вийти не можна бо не можна помитися. Брехати менше нада. В 2 часа звонили – через час включим і так каждый час. Щоб у вас так кожен день було.Не знаю як терер дітям їсти варити і купати.

  • Шановна Юля, це було незаплановане вiдключення, пов’язане з необхiднicтю термiново усунути авapiю.

 2. Отключить тим хто не платить. Смисл вообще. Ти платиш – тебе не предупреждають даже. А в лікарнях людям не було на чому їсти зварити.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *