изображение_viber_2021-10-12_10-16-38-241

Звіт по проведених 12 жовтня роботах

Упродовж 12 жовтня, працівники дільниці водопровідної та каналізаційної мереж провели роботи на аварійних ділянках. Серед них:

Працівники дільниці водопровідної мережі ліквідували аварійну ситуацію на водопроводі діаметром 100 мм, який проходить через перехрестя вулиць Шахтарів та Нахімова.

В рамках реконструкції площі Шандора Петефі, було виконано роботи по переключенню водопровідних мереж на новозбудовану лінію. Для виконання цих робіт, довелось тимчасово понизити до мінімуму тиск подачі води з водозабору “Минай” та НФС №2.

Крім цього, ліквідували аварію на водогоні, що проходить по вулиці Тельмана.

Працівники дільниці експлуатації водовідведення виконали аварійні роботи на вулицях Докучаєва, Жемайте, Собранецька, Грушевського (в двох точках), 8 Березня, провулку Університетському, проспекті Свободи (в двох точках) і на перехресті вулиць Тихого та Одеська.

Повний список адрес, де заплановане проведення ремонтних робіт протягом поточного дня, можна переглянути у відповідному пункті на головній сторінці сайту (звертаємо увагу, що цей список поповнюється новими поступленнями упродовж дня).

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та 050-372-08-45. Або повідомляйте про них в спеціально для цього створених каналах у Telegram i Viber під назвою «Водоканал. Ужгород без аварій».


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *