изображение_viber_2021-10-18_09-46-03-214

Звіт по проведених 18 жовтня роботах

Упродовж 18 жовтня, працівники дільниці водопровідної та каналізаційної мереж провели роботи на аварійних ділянках. Серед них:

Працівники дільниці водопровідної мережі ліквідували аварійні ситуації на водопроводі на вулицях Берчені (№113), Михайловецька (№36), Солов’їна (№37-39) і на території насосно-фільтрувальної станції №3.

Працівники дільниці експлуатації водовідведення виконали аварійні роботи на вулицях Собранецька, Гагаріна, Руданського, Пестеля, Тихого, В.Гуци, Маресьєва, 31 військове містечко, Перемоги, Шахтарів і на перехресті вулиць Ракоці та Ломоносова.

Повний список адрес, де заплановане проведення ремонтних робіт протягом поточного дня, можна переглянути у відповідному пункті на головній сторінці сайту (звертаємо увагу, що цей список поповнюється новими поступленнями упродовж дня).

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та 050-372-08-45. Або повідомляйте про них в спеціально для цього створених каналах у Telegram i Viber під назвою «Водоканал. Ужгород без аварій».


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *