ZcoftAsQgZfqHNGeCeha4K3cCN2chrAXaKLxclCZ

Звіт по проведених 19 жовтня роботах

Упродовж 19 жовтня, працівники дільниці водопровідної та каналізаційної мереж провели роботи на аварійних ділянках. Серед них:

Працівники дільниці водопровідної мережі ліквідували аварійні ситуації на водопровідних мережах на вулиці Сент-Мігалі (будинок №16, н/п Часлівці), проспекті Свободи (будинок №37) і провулку Університетському..

Працівники дільниці експлуатації водовідведення виконали аварійні роботи на вулицях Академіка Корольова, Шопена, Жемайте і Митрака.

Повний список адрес, де заплановане проведення ремонтних робіт протягом поточного дня, можна переглянути у відповідному пункті на головній сторінці сайту (звертаємо увагу, що цей список поповнюється новими поступленнями упродовж дня).

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та 050-372-08-45. Або повідомляйте про них в спеціально для цього створених каналах у Telegram i Viber під назвою «Водоканал. Ужгород без аварій».


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *