КП “Водоканал м. Ужгород” повідомляє мешканців міста, що підприємство продовжує роботу по розширенню обсягу району, де вода в помешкання подається без обмежень. На протязі квітня 2015 року на цілодобовий графік водопостачання буде переведено будинки №№ 11, 13, 15, 17, 36, 38 по вул. Заньковецької, будинок № 25 по вул. Грушевського та будинок № 31 по вул. Мондока.
З метою запобігання аварійних ситуацій просимо заздалегідь перевірити стан запірної арматури (вентилі, крани) у ваших помешканнях. Конкретні дати переходу на безобмежену подачу води будуть оприлюднені після закінчення всіх підготовчих робіт.
Для безперебійного забезпечення даного графіку подачі води, просимо у найкоротші строки сплатити за надані вам послуги з водопостачання та водовідведення. Нагадуємо, що у разі наявності заборгованості Ви маєте можливість її розтермінувати, уклавши договір реструктуризації.
З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»
Коментар до теми “Розширення району дії цілодобового графіка подачі води”