Повідомляємо, що в зв’язку з необхідністю ліквідації аварійного витоку на вулиці Щедріна (в районі будинку №34), на період виконання аварійних робіт призупиняється подача водопостачання в районі обмеженому вулицями Митна – Собранецька – Єньківська (в тому числі, в районі вулиць Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Добролюбова, Івана Франка, Щедріна, Довженка, Боженка, набережна Незалежності, площа Бабушкіна).
Водопостачання та проїзд будуть відновлені одразу ж по завершенні робіт.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності, та дякуємо за порозуміння
З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»