изображение_viber_2021-12-29_09-50-31-686

Звіт по проведених 11 січня роботах

Протягом 11 січня, працівники дільниці водопровідної та каналізаційної мереж провели роботи на аварійних ділянках. Серед них:

Працівники дільниці водопровідної мережі виконали аварійно-відновлювальні та/або профілактичні роботи на вулицях Щедріна (ліквідовано аварійний витік на водогоні діаметром 250 мм), Заньковецької (ліквідовано аварійний витік на водопровідній трубі діаметром 100 мм) і Галана.

Працівники дільниці експлуатації водовідведення виконали аварійні та/або профілактичні роботи на вулицях Шевченка, Шишкіна, Легоцького, Заньковецької, Перемоги і на проспекті Свободи (в двох точках).

Повний список адрес, де заплановане проведення ремонтних робіт протягом поточного дня, можна переглянути у відповідному пункті на головній сторінці сайту (звертаємо увагу, що цей список поповнюється новими поступленнями упродовж дня).

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та 050-372-08-45. Або повідомляйте про них в спеціально для цього створених каналах у Telegram i Viber під назвою «Водоканал. Ужгород без аварій».


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

2 коментарі до теми “Звіт по проведених 11 січня роботах

    • Аварійна ситуація на вулиці Заньковецької (в районі університету). Як тільки ліквідують аварію – водопостачання відновлять.
      http://voda.uz.ua/?p=17959

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *