вода відключення

Тимчасове призупинення водопостачання, в зв’язку з аварійними роботами (відновлено)

Повідомляємо, що працівники дільниці водопровідної мережі проводять аварiйно-вiдновлювальнi роботи на ділянці водогону, який пролягає в районі перехрестя вулиць Лермонтова і Польової. В ході проведення робіт, для їх успішного виконання, виявилось необхідним пониження тиску води в системі. В зв’язку з цим, з 11:00 тимчасово, на період виконання робіт, призупиняється подача води з водозабору “Минай” та насосно-фільтрувальної станції №2.

Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься по всій лівобережній (в тому числі, в промисловій зоні та у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Коментар до теми “Тимчасове призупинення водопостачання, в зв’язку з аварійними роботами (відновлено)

  1. Kon4eni vodokanalivski vybliadky, jak zhe vy zaebaly z postijnymy visklu4enniamy vody!!!!!!! Shluxy vy bliad nedoyobani!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *