DSC09999

Можливі короткочасні перебої водопостачання по лівобережній частині міста, в зв’язку з аварійними роботами

Повідомляємо, що працівниками дільниці водопровідної мережі, проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи на водогоні по вулиці Гулака Артемовського, в районі будинку №9.

В зв’язку з цим, у випадку необхідності пониження тиску в системі для ліквідації аварійної ситуації, можливе тимчасове, на період проведення робіт, пониження тиску водопостачання. В такому випадку, короткочасні перебої водопостачання можуть відчуватись в районах лівобережної частини міста.

Водопостачання, у випадку необхідності пониження тиску, буде відновлено до звичайного режиму одразу ж по завершенню робіт.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»

7 коментарі до теми “Можливі короткочасні перебої водопостачання по лівобережній частині міста, в зв’язку з аварійними роботами

  1. Аварійно-відновлювальні роботи – завершені. Пониження тиску водопостачання в системі, в даному випадку – не знадобилось.

    • Шановна Анна, відсутність водопостачання по вулиці Минайській, пов’язане з пошкодженням електричного кабеля, який живить системи ПНС “Юність”, яка постачає воду, в тому числі, на вулицю Минайську (http://voda.uz.ua/?p=6674).

  2. шановний водоканал, а можно, пожалуйста, хотя бы приблизительные сроки окончания работ с кабелем? проспект, вода отсутствует

  3. Шановні Ігор та Нюлі, над усуненням аварійної ситуації з електричним кабелем, який живить ПНС “Юність” (http://voda.uz.ua/?p=6674#comment-5380), працює відповідна бригада. Нажаль, на даний момент, ми не можемо сказати коли роботи будуть завершені.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *