tn_205692_12517dad06ca

До уваги мешканців центральної частини міста та мікрорайону “Шахта”!

Повідомляємо, що завтра (25 січня), орієнтовно з 9:00 по 18:00 – проводитимуться роботи по підключенню новозбудованої водопровідної мережі до існуючих мереж по вулицях Другетів та Шумній.

В зв’язку з цим, на період виконання робіт, буде відсутнє водопостачання в центральній частині міста. В тому числі, по вулицях Шумній, Електрозаводській, Панькевича, Айвазовського, Насипній, Маресьєва, Нахімова, Бродлаковича, Фединця, Столєтова, Сільвая, Фогорашія, Берчені, Бачинського, Другетів, Тімірязєва, Ольбрахта, Кармелюка, Добрянського, Острівній, Волошина, Капітульній, Замковій, П. Мирного, Підгірній, Корзо, Собранецькій.(до перехрестя з Митною) та площі Корятовича.

Крім того, з пониженим тиском, вода подаватиметься по вулицях Анкудінова, Руській, Л. Українки, Коцюбинського та, частково, по вулиці Мукачівській і площі Петефі.

Рекомендуємо забезпечити себе необхідним запасом води.

Водопостачання буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.

Прохання до споживачів:

  • з відновленням водопостачання, пропускати воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення;
  • не вживати воду в сирому вигляді, до повного її освітлення.

Дякуємо за порозуміння!


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

2 коментарі до теми “До уваги мешканців центральної частини міста та мікрорайону “Шахта”!

    • Шановна Олена, в зв’язку з аваріними роботами на площі Богдана Хмельницького, довелось на короткий час понизити до мінімуму тиск подачі водопостачання з водозабору “Минай”. Близько 12:00 години, водопостачання було відновлено до нормального режиму.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *