tn_205692_12517dad06ca

Щодо відсутності водопостачання в районі деяких вулиць міста

Сьогодні, протягом дня, працівниками нашого підприємства та підрядної організації, проводились роботи по підключенню новозбудованої водопровідної мережі до існуючих мереж по вулицях Другетів та Шумній.

Та частина робіт, що була покладена на працівників КП «Водоканал м. Ужгород», була виконана вчасно.

Але, на жаль, друга частина робіт, яку повинні були виконати працівники підрядної організації – не були виконані в строк, у повному об’ємі. В зв’язку з цим, частина вулиць залишились без водопостачання.

Без води залишились вулиці Шумна, Добрянського, Острівна, Кармелюка, Фединця, Анкудінова, Другетів (частоково), Руської (також частково) та деякі прилеглі до них маленькі вулички і провулки.

Роботи, які не були виконані працівниками підрядної організації, будуть продовжені завтра з 7:30 ранку.

З нашого ж боку, водопостачання подається в повному об’ємі, у нормальному режимі.

Дякуємо за порозуміння!


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

40 коментарі до теми “Щодо відсутності водопостачання в районі деяких вулиць міста

  • гроші дркть а толку немає.нічого зробити не можуть.лише штани протирають і за раші кошти живуть на широку ногу….

  • А що, Капітульна вулиця  маленька? В Ужгородському замку води  теж  немає, скансен без води… Це ж основні туристичні об”єкти міста…

 1. Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду Воду включите включите Воду Воду включите  Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите Воду включите ОСТРОВНАЯ И ШУМНАЯ УЛИЦА ПРОСЯТ ВОДУ SOS WE NEED WATER IMMEDIATELY PLEASE PLEASE WE NEED WATER

  WIR BRAUCHEN WASSER BITTE BITTE saumensch

 2. Шановні, то приблизно звучить так. “Ми рішили приєднати будинок, чи  може район, але чомусь крана не поставили, бо це НАШИМ проектом не передбачено. Чому і хто перевіряв проект – нам не відомо, це робили не ми. Ви, шановні споживачі, нам і так боргуєте все життя, тому сидіть без води доки “винні підрядники” не озадачаться зробити те, що раптом чомусь не встигли по своїм нам невідомим причинам. Коли буде вода – залежить не від нас, бо ми не володіємо питанням води. Ваш шановний Водоканал.”

  З повагою, ваші немиті споживачі.

  ЗЫ. За запах пробачте, у нас воду хтось відключив…

 3. Шановний Водоканал! А Ви совість маєте?Чому не можна було попередити людей що води не буде цілу ніч , а ще не знати скільки завтра не буде. Чому не можна хоть на годину включити для запасу води?

  Особисто я за оновлення мереж і піддержую Вас, бо дійсно за останній рік стільки зробилося як за всі минулі, але чому люди мають страждати?Не вірю що не можна було перекрити нову лінію і запустити НСФ 1.

  • Шановний Володимир, справа як раз в тому, що переключення не завершено i лiнiя перекрита. НФС – запущена в звичайному режимi.

   • Якось уже перебудем, в нас таке рідко буває бо всі привикли що з НФС 1  2  3 вода постійна, “Минайська”  частина страждає частіше. Надіюсь що завтра все налагодиться. А Вам бажаю краще робіть самі тоді все виконується в строки, бо з підрядниками все якісь проблеми, так було з 36 садиком.

   • КП “Водоканал м. Ужгорода”, Ви хочите домогтись коллективного звернення усіх мешканців будинків з актом-претензією про неналежне надання послуг до видповідних органів???

   • Все таки просвітіть людей коли насправді плануеться включення води на тих вулицях де вона відсутня, бо вже нема терпіння.  При такому форс мажорі все таки ви і міська рада а не якась підрядна організація маєте нести відповідальність! І в такому випадку організувати підвоз води в цистернах. Так роблять в нормальних містах! 

   • Шановний водоканала ви часом не офігіли 2 день людей без воли тримати.
    Мало того що ніколи напору води в крані кранє так щей + до цього взагалі волу відключили

 4. Як завжди така фігня… Ой, не зробили… Ой, не встигли… Штрафувати треба на 30 000 $ і тоді всі все будуть встигати…

  І доречі, коли ці покидьки зроблять свою частину? Ви поставили їм deadline? Бо вони так і місяць можуть працювати… В 7:30 прийти, до 9 попити кави, сходити в туалет, а потім вже і обід, а потім вже і додому йти бо “мені в село треба їхати, пак нє?” Точний час який? Чи вам пофіг на платників податків, завдяки яким саме ВИ живете?

  З повною неповагою

  Я

 5. Млять, Капітульна без води другу добу. Ви що там йо*нулись. Спочатку без свитла 2 дні, цілий день були (не знаю який геній придумав стовпі в зимку замінювати), тепер нам шановний водоканал другу добу без води зробив. Наголошую “доба”, це не день. Щоб ви були всі здорові там.

 6. Жахливо! Без попереджень, без розуму, без будь-якого логічного пояснення. Не поважаєте ви свій народ і ніколи не будете.

 7. Шановний Водоканал. А ви назвіть, будь ласка , ім’я підрядника. Не беріть на себе удар. Так і напишіть на головній ” ПП Рукожоп не виконав свою роботу, тому людоньки у вас і нема води”.

  А взагалі це ЖАХЛИВО! Вже добу без води.

 8. Організувати доставку води в таких ситуаціях не потрібно? Це безвідповідальність саме ваша, а не підрядної організації. Тому терміново виправляти ситуацію потрібно! А роботи в такому випадку і вночі потрібно було продовжувати, а не йти всім водоканалом з підрядниками спати! Щодо такої халатності кримінальну справу потрібно відкривати

 9. Який стан робіт на тепер ….. Можна до вечора сподіватись на воду чи краще ще далі робити запас “приносної” води?

   

  МВС

 10. Всім відповідальним за цю проблему бажаємо щоб їхні матусі та діти пили воду з унітазів все життя 🙂 разом з калом та сичею 🙂

 11. Доброго дня! Обід! І вже хочеться щось приготувати….тільки обставини не дозволяють!

  Коли буде вода в центрі міста?

  дякую за розуміння!

 12. Скажіть, будь ласка, хіба це не свинство залишити вул. Руську вже третю добу без води? Треба було підрядній організації встановити штрафні санкції за невиконану вчасно роботу, тоді всі б все виконували вчасно. А стосовно КП “Водоканал” – у вас лише вічне підняття тарифів, я якості послуг “нуль”. Якщо не встигаєте – працюйте вночі, щоб вранці люди могти отримати те, за що платять шалені гроші. А стосовно боржників-пройдіться по приватним будинкам, де шлюпаються в басейнах безкоштовно і заставив їх платити, а не розкидувати їх борги на простих людей!!!

 13. Доброго дня. Коли в цех районах відновиться водопостачання? Якщо підрядник мав встигнути вчора, а сьогодні вже 14-та година і води все ще нема – то виникає питання – 1) чи реальні були початкові строки, чи це ввід споживачів в оману (так як строки були нереальними з початку робіт); 2) чи підрядники в принципі нічого не роблять і увесь район взагалі без води другу добу по причині їх халатності?!

 14. нам плевать на ваши подрядные организации ! ВЫ С НИМИ ЗАКЛЮЧАЛИ ДОГОВОРЫ ! а мы денежку ВАМ платим – а не подрядным ! с ними вы сами разбирайтесь – А НАМ ДАЙТЕ ВОДУ ! иначе завалим вас коллективными исками в суды ! когда нужно платить за воду – я не отговариваюсь , ЧТО МНЕ МОИ ПОДРЯДЧИКИ НЕ ПОЗВОЛЯЮТ ЭТО ВО – ВРЕМЯ СДЕЛАТЬ !

 15. Шановний Водоканал.

  Мій будинок до сих пір (27 січня 2018 року 21.00) не перепідключено до нового водогону. Вул. Герцена буд. 3. Ваші диспечери сказали, що нас “забули перепідключитись”, прийніть з понеділька, напишіть заяву, ми не винні.

  Як так виходить, що мій будинок “забули перепідключити” і жодних дій не проводиться!!! Ваші виправдання, що винна підрядна організація не витримують жодної критики, так як у мене договір з ВОДОКАНАЛОМ, який я виконую в повному обсязі і справно,  на відміну від вас!

  Прошу негайно, виправити ситуацію.

 16. Скільки можна відключати воду?Хто зимою проводить ремонтні роботи?За що платити такі грощі,за такі умови?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *