DSC00007 (cut)

Інформація щодо результатів відкритого обговорення про необхідність зміни встановлених тарифів на водопостачання та водовідведення на 2018 рік

За результатами обговорення ВИРІШИЛИ:

1. Згідно з Постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2017 р. КП «Водоканал м. Ужгорода» провело відкрите обговорення та проінформувало споживачів, громадські організації, засоби масової інформації та інших зацікавлених осіб про необхідність перегляду діючих тарифів на принципах гласності, відкритості, добровільності та свободи виказування.

2. Статтею10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» передбачено, що тарифи на комунальні послуги суб’єктів природних монополій та суб’єктів господарювання на суміжних ринках повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обгрунтованих планованих витрат на їх виробництво з урахуванням планованого прибутку. Згідно п.4.2 Постанови НКРЕКП №364 від 24.03.2016 р. “Про затвердження Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення”, у разі зміни протягом терміну дії тарифів обсягу окремих витрат, пов’язаних із здійсненням ліцензованої діяльності з причин, що не залежать від ліцензіата, зокрема, ставок податків і зборів, розмірів мінімальної заробітної плати, на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, більш ніж на 5% від встановленого рівня, зміна тарифів може бути ініційована ліцензіатом. Тому КП «Водоканал м. Ужгорода» подає матеріали в НКРЕКП. Проект тарифів складає:

  • на централізоване водопостачання та водовідведення – 16,02 грн./м3 (з ПДВ) води і 8,52 грн./м3 (з ПДВ) стоків (разом – 24,54 грн./м3. Зростання на 22,1%) При включенні прибутку, тариф становитиме 17,07 грн./м3 води і 9,08 грн./м3 стоків (разом – 26,15 грн./м3. Зростання становитиме – 30,1%).
  • на послуги з постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 17,05 грн./м3 (з ПДВ) води і 9,07 грн./м3 (з ПДВ) стоків (разом – 26,12 грн./м3. Зростання на 23,9%). При включенні прибутку, тариф становитиме 18,10 грн./м3 води і 9,63 грн./м3 стоків (разом – 27,73 грн./м3. Зростання становитиме – 31,5%).

3. Направити протокол проведення відкритого обговорення до НКРЕКП та оприлюднити на офіційному веб-сайті підприємства.

Основною метою очікуваних змін від коригування діючих тарифів є забезпечення стабільної роботи КП «Водоканал м. Ужгорода». Забезпечення міста такими послугами і захисту прав споживачів цих послуг неможливо без окупності цієї діяльності на підприємстві.

Протокол відкритого обговорення щодо зміни діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення
Обгрунтування перегляду діючих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення
Діаграми динаміки тарифів на послуги водопостачання та водовідведення

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»

Коментар до теми “Інформація щодо результатів відкритого обговорення про необхідність зміни встановлених тарифів на водопостачання та водовідведення на 2018 рік

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *